Makelaardij Hart de Vries | Maagdepalm 2a | 8935 NC te Leeuwarden | Telefoon: 058 - 280 00 70 | Gsm: 06-20097736 | Mailto: info@hartdevries.nl | Kantoor open op afspraak.Welkom bij Makelaardij Hart de Vries Leeuwarden. Uw makelaar met Hart voor al uw onroerende en roerende zaken, in het Hart van uw woonomgeving. Finkum, Holdingawei 28, nu wel heel aantrekkelijk geprijst voor 250.000k.k.; Franeker, Hessel van Martenastrjitte 15, Sterk in prijs verlaagd! Leeuwarden, Maagdepalm 110 Serieus bod gevraagd, tevens sterk in prijs verlaagd! Leeuwarden, keizerskroon 57 Compleet met kunststof kozijnen en riante schuifpui naar achtertuin Nu wel heel aantrekkelijk geprijsd!  Staat uw droomhuis niet op onze pagina? Klik op het tabblad "Wat zoekt u?" en vul het formulier in. Zodra wij een geschikt object hebben gevonden, nemen wij geheel vrijblijvend contact met u op. # # #Verkocht: Beetgumermolen, Terhornestrjitte 36 en Leeuwarden, Willem Loréstraat 144. U bent te laat, maar bel 058-2800070 voor een zoekopdracht naar zo'n woning###

 Vorige ] Start ] Volgende ]


Schraard, Zuiderlaan 2

Schraard, Zuiderlaan 2 Kavel van circa 520m² eigen grond aan open vaarwater, gelegen nabij de A7 tussen Bolsward en Makkum.

  

In het pittoreske dorpje Schraard, gelegen nabij de afsluitdijk (5 autominuten) en de A7 (2km), hebben wij deze schitterende bouwkavel van circa 510m² eigen grond, welke is gelegen aan open vaarwater.

  

Schraard valt onder de noemer Beschermd Dorpsgezicht, telt ongeveer 200 inwoners en was in de 18e en 19e eeuw een centrum voor handel in hooi. De dorpsbewoners zijn gemoedelijk en er is een  rijk verenigingsleven aanwezig. Tevens is er in het dorp een dancing, een dorpshuis, een peuterspeelzaal en een bushalte, klik op halte in het veld zoek een halte en vul 752 in, vervolgens krijgt u de bustijden. Onderwijsvoorzieningen op diverse niveaus, gezondheidszorg, supermarkten, lekker shoppen, eten en uitgaan, kunt u vanaf 3 kilometer afstand al vinden in Witmarssum, Bolsward, Makkum, Sneek etc. Ook het toeristische havenstadje Harlingen is maar op 15 km afstand.

  
Deze historierijke omgeving is niet alleen prachtig om te wandelen of te fietsen, maar ook om eens lekker te gaan paardrijden of te toeren op de motor. Klik op de link om meer (historische) foto's te bekijken of om meer te weten te komen over wat er allemaal valt te beleven in en om Schraard. Ook leuk om te doen is de Aldfearserfroute of op kerkenpad te gaan in de gemeente Schraard/Schettens/Longerhouw. Zwemmen kunt u op 3 km afstand in het 25 meter lange verwarmde openluchtbad met kleuterbad, waterspeeltuin, springtoren, etc. U kunt natuurlijk ook een lekker een dagje naar het Makkummerstrand (ca. 6km) om te zonnebaden, zwemmen, surfen of te wandelen over de boulevard. Kortom, in en om Schraard valt genoeg te beleven en Amsterdam en Groningen zijn maar een uurtje rijden.
   
klik hier voor meer foto's en het bouwplan
     
bijzonderheden : nieuw te bouwen; prachtige omgeving; op korte afstand van snelweg A7; op korte afstand van grote steden; pittoresk dorpje met een gemoedelijke gemeenschap
aanvaarding : op korte termijn
vraagprijs : € 92.500 k.k.
  

Aan onvolkomenheden in bovenstaande kunnen geen aanspraken worden verleend.


[Start] [over ons] [woningaanbod] [nieuwbouw] [ik/wij zoek(en)] [aangekocht] [verkocht] [service] [bedrijfsgegevens]

U kunt een e-mailbericht met vragen of opmerkingen over deze website verzenden aan info@hartdevries.nl

Makelaardij Hart de Vries© 2002
Het is vandaag: